مزایای استفاده از چرم

مزایای استفاده از چرم

مزایای استفاده از چرم

چرم خوش ساخت و منبع آن یک ماده واقعاً پایدار است. پوست ،محصولیست جانبی که به صنعت گوشت و لبنیات وابسته است. تبدیل کردن پوست به چرم، بهترین روش استفاده از آن است، زیرا در غیر این صورت، پوست باقیمانده از صنعت گوشت و لبنیات، باید در ذباله ها خاک شود.

مزایای استفاده از چرم

ضایعات را کاهش می دهد

چرم یک محصول طبیعی جانبی است

صنعت چرم در حال ایجاد محصولی است که هم طبیعی و هم ماندگار است – چرم در قابلیت ترکیب زیبایی، راحتی و کاربردی منحصر به فرد است.

با توجه به گستره وسیع مواد خام با خواص مختلف و فرآیندهای متعددی که در طول زمان ایجاد شده است، ساخت چرم بسیار متنوع است و تولیدکنندگان چرم می توانند کیفیت هایی با خواص و ظاهر بسیار متنوع تولید کنند.

مزایای استفاده از چرم

عمر طولانی دارد

چرم خوب، دوام و ماندگاری طولانی دارد

چرم خوب دوام زیادی دارد و برخلاف بسیاری از مواد مصنوعی یا غیر طبیعی، با افزایش سن بهتر و با کیفیت تر می‌شود و الگوی پتینه‌ای به دست می‌آورد که برای کاربر خاص است – بسیار شبیه به شلوار جین مورد علاقه در بازار.

همانطور که ما آگاهانه به دنبال راه هایی برای کاهش مصرف می گردیم، چرم بسیار با اخلاق «کمتر بخر، بهتر بخر» مطابقت دارد. سرمایه گذاری در محصولات چرمی با کیفیت، سرمایه گذاری برای آینده است..

مزایای استفاده از چرم

قابلیت تعمیر دارد

تعمیر و پرداخت چرم آسان است

صنعت نوین به سمت استفاده از محصولاتی گرایش پیدا میکند که عمر بیشتری داشته باشند و به سادگی بشود آنها را تعمیر و یا بازیابی کرد. چرم یکی از این محصولات است که برای طول عمر و بازپرداخت نیاز به مواد نگهدارنده ی خاصی ندارد و نیز نگهداری از آن در خانه به راحتی امکان پذیر است.

مزایای استفاده از چرم

قابلیت تعمیر دارد

چرم و محصولات چرمی قابل بازیافت هستند

زیورآلات چرمی حاصل از فرآیند تولید را می توان در نهایت برای پر کردن، (برای مثال در کیسه های بوکس) یا ترکیب با مواد دیگر برای ساخت محصولات کامپوزیتی مانند تخته چرمی، که برای کفی و پاشنه در کفش استفاده می شود، استفاده کرد.

چرم در پایان عمر می تواند آسیاب شود تا تا مجددا به شکل دیگری در چرخه ی تولید به جریان بیفتد. پایان عمر چرم، بسته به نوع آن در ۱۰ تا ۵۰ سال، تجزیه زیستی خلاصه می شود. ما می‌بینیم که تزئینات چرمی به طرز خلاقانه‌ای در پوشش‌های دیوار گنجانده شده‌اند، به‌علاوه شرکت‌های بیشتری در حال بازیافت اجزای چرم از کفش و کالاهای چرمی به چیزی جدید هستند.

مزایای استفاده از چرم

همه کاره و همه فن حریف

چرم کاربرد های نهایی بسیار متنوعی دارد

چرم سازان ماهر، همان مواد خام اولیه را می‌گیرند و آن را به «پارچه‌های» متفاوت با کیفیت‌ها و مزایای متفاوت تبدیل می‌کنند. چرم را می توان طوری مهندسی کرد که برای مبلمان به اندازه کافی بادوام باشد و در عین حال برای کفش راحتی به اندازه کافی نرم باشد. از همین چرم میشود بهترین دستکش ها، حتی دستکش های موتورسواری محافظ و مقاوم در برابر سایش را ساخت. چرم انعطاف پذیرترین کت ها یا محکم ترین چکمه های پیاده روی را می سازد.

مزایای استفاده از چرم

راحت است

چرم راحتی طبیعی دارد

چرم دارای “تنفس پذیری” است که به راحتی اجازه می دهد دمای بدن تنظیم شود، به طور طبیعی رطوبت را جذب کرده و از پوست دور نگه می دارد تا زمانی که بتواند به بیرون تبخیر شود.

همچنین برای پوشنده قالب می‌شود – چه دستکش، کفش، کت چرمی یا کیف پولی که سال‌ها در جیب پشتی حمل می‌شود، چرم برای راحتی و تناسب بسیار با پوشنده‌اش مطابقت دارد.

مزایای استفاده از چرم

زیباست

چرم زیبایی طبیعی دارد

چرم دارای زیبایی طبیعی است که بر خلاف بسیاری از مواد با افزایش سن بهبود می یابد. اگرچه هر پوست یا پوست متفاوت است، تولیدکنندگان چرم تلاش می کنند تا بهترین ویژگی های آن را به نمایش بگذارند، امروزه چرم نقش به سزایی در هنر مد و فشن بازی میکند.

مزایای استفاده از چرم

باشکوه است

دسته کیف چرمی باشکوه است

چرم از دیرباز جزء کالاهای لوکس بوده است، از کیف های دستی تا کفش و لباس. این دارای کیفیت لمس و پوشیدن متمایز است که قابل تکرار نیست و به همین دلیل اغلب با فناوری سخت ترکیب می شود تا حسی مجلل و شخصی تر را به کالایی که در غیر این صورت ناشناس است، ارائه دهد. مانند تمام مواد طبیعی، تجربه کاربری را ایجاد می کند که احساسی تر است، کمتر کاربردی است.

شاید این مقاله ها را نیز بپسندید

تفاوت بین چرم طبیعی و چرم مصنوعی
چرم وگان یا چرم گیاهی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید من
لیست علاقه مندی ها
اخیرا مشاهده شده
دسته بندی ها