کفش طبی لاریکه

شرایط کلی

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما در فروشگاه کفش لاریکه، 30 روز طول می کشد. اگر بیشتر از 30 روز از خرید شما گذشته باشد، خدمات بازگشت کالا و بازپرداخت به کالای خریداری شده توسط شما تعلق نمی گیرد. کالای واجد شرایط برای بازگشت، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

 ما همچنین بازگشت محصولاتی را که کالاهای بهداشتی ، یا اسپری واکس های اشتعال زا هستند را نمی پذیریم. این کالا ها در دسته مواد مربوط به مراقبت از کفش قرار  می گیرند. هر موردی که در شرایط اولیه خود نباشد، به دلایلی که به دلیل خطای ما نیست، و یا حتی کالای آسیب دیده نیز تحت شرایط بازگشت کالای فروشگاه کفش لاریکه قرار نمی گیرد.

کفش طبی لاریکه

بازپراخت

پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد.
در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت اعتباری یا روش اصلی پرداخت شما در مدت معینی از روز اعمال می شود.


بازپرداخت دیر یا از دست رفته

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید.
سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی پست شود.
بعد با بانک خود تماس بگیرید. معمولاً قبل از ارسال بازپرداخت، مدتی زمان پردازش وجود دارد.
اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما در ایمیل کفش لاریکه تماس بگیرید.

کفش طبی لاریکه

شرایط باز گشت کالا

ما فقط در صورت معیوب بودن یا آسیب دیدن اقلام را تعویض می کنیم. در صورت نیاز به تعویض آن با همان کالا، به ما ایمیلی به آدرس  ایمیل کفش لاریکه ارسال کنید و ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی می کنیم.

کفش طبی لاریکه

هدایا

اگر کالا در هنگام خرید و ارسال مستقیم برای شما به عنوان هدیه علامت گذاری شده بود، به ازای ارزش بازگشتی خود یک اعتبار هدیه دریافت خواهید کرد. پس از دریافت کالای برگشتی، گواهی هدیه برای شما پست می شود.
اگر کالا هنگام خرید به‌عنوان هدیه علامت‌گذاری نشده بود، یا هدیه‌دهنده سفارش را برای خودش ارسال کرده بود تا بعداً به شما بدهد، ما مبلغی را به هدیه‌دهنده بازپرداخت می‌کنیم و او از بازگشت شما مطلع می‌شود.

کفش طبی لاریکه

هزینه بازگشت

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به این آدرس پست کنید:  ایمیل کفش لاریکه
شما مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا خواهید بود. هزینه ارسال غیر قابل استرداد است. در صورت بازپرداخت، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد.
بسته به محل زندگی شما، ممکن است مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا محصول مبادله شده به دست شما برسد، متفاوت باشد.
اگر اقلام گران‌تری را برمی‌گردانید، می‌توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.

سوالی دارید؟

برای سؤالات مربوط به بازپرداخت و برگرداندن با ما از طریق  ایمیل کفش لاریکه تماس بگیرید.

سبد خرید من
لیست علاقه مندی ها
اخیرا مشاهده شده
دسته بندی ها